ProStor (Простор)
Профессиональная область:
Розничная торговля
Регион:
Днепропетровск

Отзывы о компании  ProStor (Простор)
Комментарии (210)

Гость | 16.03.14

Ваше мнение- откроют Крымский регион, или усё… пипец …???

Ирина | 15.03.14

@Наталья Этот отзыв писала СОРОКА 100%

Гость | 12.03.14

Стаття 55. Заборона роботи в нічний час Забороняється залучення до роботи в нічний час: 1) вагітних жінок і жінок, що мають дітей віком до трьох років (стаття 176); 2) осіб, молодших вісімнадцяти років (стаття 192); 3) інших категорій працівників, передбачених законодавством. Робота жінок в нічний час не допускається, за винятком випадків, передбачених статтею 175 цього Кодексу. Робота інвалідів у нічний час допускається лише за їх згодою і за умови, що це не суперечить медичним рекомендаціям (стаття 172). Стаття 107. Оплата роботи у святкові і неробочі дні Робота у святковий і неробочий день (частина четверта статті 73) оплачується у подвійному розмірі: 1) відрядникам — за подвійними відрядними розцінками; 2) працівникам, праця яких оплачується за годинними або денними ставками, — у розмірі подвійної годинної або денної ставки; 3) працівникам, які одержують місячний оклад, — у розмірі одинарної годинної або денної ставки зверх окладу, якщо робота у святковий і неробочий день провадилася у межах місячної норми робочого часу, і в розмірі подвійної годинної або денної ставки зверх окладу, якщо робота провадилася понад місячну норму. Оплата у зазначеному розмірі провадиться за години, фактично відпрацьовані у святковий і неробочий день. На бажання працівника, який працював у святковий і неробочий день, йому може бути наданий інший день відпочинку. Стаття 108. Оплата роботи у нічний час Робота у нічний час (стаття 54) оплачується у підвищеному розмірі, встановлюваному генеральною, галузевою (регіональною) угодами та колективним договором, але не нижче 20 відсотків тарифної ставки (окладу) за кожну годину роботи у нічний час.

Гость | 12.03.14

1) Робота жінок в нічний час не допускається(ст.55 КЗоТ) 2)Робота у святковий і неробочий деньоплачується у подвійному розмірі(ст.107 КЗоТ) 3)Робота у нічний час оплачується у підвищеному розмірі не нижче 20 відсотків тарифної ставки (окладу) за кожну годину роботи (ст.108 КЗоТ).

Аноним ) | 12.03.14

Какого х… мы должны работать в ночь????? В трудовом договоре таких пунктов не описано!!!!!! Ценники это рабочий процесс и его надо делать в рабочее время. Делайте переоценку частями!!! И оплата как у СПП!!!! — засуньте себе эти копейки в …. Почему мы должны разрывать выходные???? Мы что не люди и у нас нет планов??? Или в ночь должны оставаться те, кому ещё работать день или два????

Маестро Гама | 11.03.14

Смотреть всем http://vk.com/i.rodiolkina Это директор по маркетингу Ирина ДОроленко, ну или ее псевдонимы ,которые она себе придумывает = то РОдиолкина, то Родионова… Вобщем, приятного просмотра фоточек ,рабы! Работайте дальше, а тетя Ира купит себе новую тачку.

Гость | 11.03.14

Какого хера мы должны работать в ночь????? В трудовом договоре таких пунктов не описано!!!!!! Ценники это рабочий процесс и его надо делать в рабочее время. Делайте переоценку частями!!! И оплата как у СПП!!!! — засуньте себе эти копейки в …. Почему мы должны разрывать выходные???? Мы что не люди и у нас нет планов??? Или в ночь должны оставаться те, кому ещё работать день или два????

Гость | 11.03.14

Кодекс законів про працю України Стаття 55. Заборона роботи в нічний час Забороняється залучення до роботи в нічний час: 1) вагітних жінок і жінок, що мають дітей віком до трьох років (стаття 176); 2) осіб, молодших вісімнадцяти років (стаття 192); 3) інших категорій працівників, передбачених законодавством. Робота жінок в нічний час не допускається, за винятком випадків, передбачених статтею 175 цього Кодексу. Робота інвалідів у нічний час допускається лише за їх згодою і за умови, що це не суперечить медичним рекомендаціям (стаття 172). Стаття 107. Оплата роботи у святкові і неробочі дні Робота у святковий і неробочий день (частина четверта статті 73) оплачується у подвійному розмірі: 1) відрядникам — за подвійними відрядними розцінками; 2) працівникам, праця яких оплачується за годинними або денними ставками, — у розмірі подвійної годинної або денної ставки; 3) працівникам, які одержують місячний оклад, — у розмірі одинарної годинної або денної ставки зверх окладу, якщо робота у святковий і неробочий день провадилася у межах місячної норми робочого часу, і в розмірі подвійної годинної або денної ставки зверх окладу, якщо робота провадилася понад місячну норму. Оплата у зазначеному розмірі провадиться за години, фактично відпрацьовані у святковий і неробочий день. На бажання працівника, який працював у святковий і неробочий день, йому може бути наданий інший день відпочинку. Стаття 108. Оплата роботи у нічний час Робота у нічний час (стаття 54) оплачується у підвищеному розмірі, встановлюваному генеральною, галузевою (регіональною) угодами та колективним договором, але не нижче 20 відсотків тарифної ставки (окладу) за кожну годину роботи у нічний час.

Гость | 11.03.14

@Маестро Гама и куда смотреть?

Гость | 28.02.14

@Наталья Наталья!В вашем послании слишком много эмоций и частей тела, понятно обидно,тем более когда несправедливо,как вы считаете. Отключите эмоции и напишите конкретные факты. Вот это будет для пользы дела.

Cтраница 5 из 21

Написать комментарий
Captcha
Ваш отзыв добавлен и будет опубликован после модерации.