EPAM
Профессиональная область:
IT: консалтинг, разработка, внедрение, хостинг и пр.
Регион:
Львов

Отзывы о компании  EPAM
Комментарии (34)

Гость | 08.11.10

Отличный работодатель. Работать просто удовольствие.

Сергій Царик | 12.05.10

Плюсы Загальні враження — позитивні. Я мирився з негативами. Вони були не настільки вагомими, щоб я вважав їх критичними.Керівництво Львівського офісу вважаю повністю адекватним. З усіма менеджерами (рівень керівників відділів) львівського офісу знайомий особисто. Хорошої про них думки. Прийшов в компанію на пристойні умови. Ринкові. Аж ніяк не нижчі Пішов з компанії на кращу пропозицію (вище ринкової вартості). З негативними відгуками на 90% не згідний. Більшість керівників проектів з якими перетинався були цілком адекватними. Якщо я не підтримував їх думки, то це не означає, що вони не праві. Більшість працівників до початку кризи працювала на реальних замовників. Минусы Так, звільнення були. Навіть серед цінних на мою думку кадрів. Але це спричинено всесвітньою кризою. Так, коли я почав працювати в компанії, то мені встановили заробітну платну дещо нижчу за ту, яку я особисто погодив з директором. Оскільки я не звільнився, а продовжив працювати, то я це зрозумів. Почалась криза. І вище керівництво не схвалило ‘надлишкові’ витрати на мене. Але я можу зрозуміти чому так сталось. Справді, розрахунок при звільненні проводили таким чином, що відпустку порахували по заниженому курсу гривні (середній за період, почав працювати при курсі 4.х закінчив при 8.х, нарахували по середньому). Так, вирахували єдиний податок за ті місяці, які я працюватиму на новій роботі, але ж я ішов на іншу фірму, то чому вони за мене повинні платити?

Аноним | 12.01.09

Плюсы Хороший коллектив — но в семье не без урода. Минусы 1.Не адекватный PM 2.Полное отсутствие коммерческих проектов (весь офис сидит на внутренних проектах) 3.Отсутствие каких либо перспектив карьерного роста. см.п.1. 4.Сокращение 40% сотрудников офиса 1 ноября 2008 г. 5.Откровенное жлобство при увольнении (удержали из зарплаты единый налог за 3 месяца и стоимость страховки, которую сами же дали как бонус)

Oleg | 06.12.08

Плюсы Большая, стабильная компания, один из лидеров разработки ПО (аутсорсинг) на рынке Украины. Много больших проектов, неплохие условия работы, коллектив Минусы Зарплаты в Epam ниже, чем у других лидеров рынка (Ciklum, Luxoft). Компания большая, условия работы, процессы зависят от проекта и команды, где-то лучше, где-то хуже.

Cтраница 4 из 4

Написать комментарий
Captcha
Ваш отзыв добавлен и будет опубликован после модерации.